آمار
  • تعداد کالا: 226
  • بازدید امروز: 83
  • بازدید دیروز: 370
  • بازدید کل: 54500

قوانین و مقررات

کالای اصل و غیر اصل

در صورتی که شما کالای اصلی از سایت اروپا اورجینال خریداری کرده اید اما پس از رسیدن کالا متوجه شدید که کالا غیر اصل می باشد می توانید با ارسال ایمیل به واحد پشتیبانی سایت اروپا اورجینال تیکت ارسال فرمایید ( در صورتی که جواب دهی بیشتر از 24 ساعت طول کشید می توانید با شمار 09147250870 تماس حاصل فرمایید. ) کارشناسان ما پس از بررسی و تایید غیر اصل بودن کالای ارسالی موظف به پرداخت وجه و همچنین پرداخت غرامت به شما می باشند.

شرایط تعویض و مرجوع کردن کالا

در اروپا اورجینال همانند شرایط فروش کالا آنلاین در سراسر جهان 7 روز فرصت برای مرجوع کردن کالا دارید که می توان کالا را مرجوع نموده و پس از رسید کالا به اروپا اورجینال و تایید سالم بودن کالا توسط کارشناسان فروشگاه مبلغ پرداختی بلافاصله از تایید به شما پس داده می شود همچنین شما می توانید اگر سایز کفش با پای شما همخوانی نداشت آن را با سایز خودتان تعویض نمایید.

تفاوت بخش محصولات و محصولات استوک

در سایت اروپا اورجینال دو بخش محصولات و محصولات استوک وجود دارد در بخش محصولا فقط کالاهای اورجینال آکبند عرضه می گردد یعنی تمام محصولات در این بخش کاملا آکبند بوده اما در بخش محصولات استوک محصولاتی گذاشته می شود که در حد آکبند بوده و به میزانی کمی مورد استفاده قرار گرفته اند اما این معنی بر غیر اصل بودن آن ها نمی باشد و آن نیز با ضمانت اورجینال بودن فروخته می شوند.

نظرات