فیلتر


محصولات برند هوکا وان وان

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

همه چیز درباره برند هوکا :

شرکت هوکا تولید کننده کفش های ورزشی است که منشا آن کشور فرانسه است. این برند ابتدا در صنعت کفش های رانینگ با تولید کفش های با زیره بزرگ ، که به دلیل بالشتک های اضافی ، کفش های ( ماکسیمالیست ) نامیده می شد مورد توجه قرار گرفت.

هوکا کفش های با داشتن حجم کم و بالشتک حداکثر کفش های خود را به سه منظور: جاده ها ، مسیرهای پیاده روی ، همه جانبه تولید می کند. ار ویژگی های این کفش نسبت وزن به بالشتک پایین  و هندسه زیره و زیره را حفظ می کند که برای ارتقای ثبات ذاتی و گامی کارآمد کفش طراحی شده است.

این شرکت در سال 2009 در انسی فرانسه تاسیس شد.دفتر مرکزی آن در حال حاضر در گلتا، کالیفرنیا است.

تاریخچه این برند :

این شرکت توسط نیکلاس مرمود و ژان لوک  که از کارمندان سابق سالامون در سال 2009 تاسیس شده است. زمانی که آن ها به دنبال طراحی کفشی بودن که به فرد اجازه می داد سریعتر در سراشیبی بدود، و مدلی با یک زیره بزرگ که بالشتک بیشتری داشت ایجاد کردند. نام این برند را از عبارت زبان مائوری به معنای پرواز بر روی زمین گرفته شده است.

این کفش ها در ابتدا توسط دوندگان اولترامارتون به دلیل بالشتک بیشتر و ثبات آنها مورد استقبال قرار گرفت. با این حال هوکا به سرعت در میان سایر دوندگان برای ارائه حداکثر بالشتک و حداقل وزن محبوبیت زیادی پیدا کردند.

1 2 3